| formaat | 17.5*4*7cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | Hdpe van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenliquild | Koelsap-gel |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast |
| formaat | 13.5*13.5*2CM /5.04 *5.04*0.55 duim/elk ijspak |
|---|---|
| Capaciteit | 200 g /pcs/3oz/elk ijspak |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Warmte- |
| formaat | 10.8*5.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 130g / PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| formaat | 13.5*13.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g / PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 130 g / stuk |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 15*10*2 cm/st |
|---|---|
| Gewicht | 200 g / stuk |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 17.5*4*7cm |
|---|---|
| Gewicht | 400g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenliquild | Koelsap-gel |
| Kleuren | het blauw, kan worden aangepast |
| Maat | 17,5 x 4 x 7 cm |
|---|---|
| Gewicht | 400g |
| buitenste materiaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeistof | Verkoelende SAP-gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Gewicht | 70 g |
|---|---|
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid |
| Binnenliquild | SAP CMC PCM |
| Kleuren | rood, blauw, geel, kan aangepast worden |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Gewicht | 100 g |
|---|---|
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid |
| Binnenliquild | SAP CMC PCM koelmiddel |
| Kleuren | rood, blauw, geel, kan aangepast worden |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA CE |