| Naam van het product | 250 ml 2C - 8C PCM Soft Gel IJspakket voor het transport van vaccin-insuline |
|---|---|
| Grootte | 180,6 x 10,3 cm,22.5 x 13,5 cm |
| Capaciteit | 250 ml, 500 ml |
| Buitenmateriaal | Nylon-PE |
| Inwendige materialen | PCM |
| Productnaam | Direct van de het Ijsbaksteen van het Vorstpak Koel Eutectisch Koud de Platen Draagbaar Koelblok |
|---|---|
| Grootte | 21.7*15.8*2 cm of aangepast |
| Capaciteit | 550ml |
| Buitenmateriaal | PE plastiek |
| Binnenmateriaal | Sap |
| formaat | 12.2*12.2*1.2cm/PCs |
|---|---|
| Gewicht | 130g / PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | Koelsap-gel |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| Maat | 16*16*1 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 350ML |
| buitenste materiaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| Grootte | 26*26*2.5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | rood/blauw/geel/roze/paars |
| Naam van het product | Herbruikbare Eutectische Koude Platen Grote Vriezerblokken Voor Bevroren Ijs |
|---|---|
| Grootte | 20*18*3 cm of aangepast |
| Capaciteit | 800ml |
| Buitenmateriaal | PE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 130 g / stuk |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 7*7*1,4 cm |
|---|---|
| Gewicht | 45g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer, carboxylmethylcellulose |
| Kleuren | Blauw, rood, roze, op maat. |
| formaat | 17.5*4*7cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | Hdpe van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenliquild | Koelsap-gel |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast |