| Grootte | 15*9*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 230 g |
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid (HDPE) |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Naam van het product | 350g Hard Shell Plastic Picknick Koeltas Ice Packs Vriezer Ice Bricks |
|---|---|
| Grootte | 16*16*1.4cm |
| Capaciteit | 350 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-kunststof van voedingskwaliteit |
| Inwendige materialen | SAP of CMC |
| buitengrootte | 15*15*14cm |
|---|---|
| binnengrootte | 14*14*12cm |
| Accessoires | De baksteen van het moedermelkijs |
| Buitenmateriaal van ijsbaksteen | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal van ijsbaksteen | Koelgel |
| Grootte | 16x16x1.4cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Maat | 16x16x1.4cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| buiten materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| binnenkant materiaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; op maat |
| Grootte | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | PCM |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Naam van het product | Plastic eutectic koelplaten ijssteen voor voedsel langdurig vervoer |
|---|---|
| Grootte | 16.3*9,5*3,8 cm |
| Capaciteit | 400ml |
| Buitenmateriaal | BPA-vrij hdpe-plastic |
| Inwendige materialen | Superabsorberend polymeer |
| Productnaam | Dubbele gaten Hard Plastic Slim Koeler Fit En Vers IJspakketten Voor Koeler Tas |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | SAP |
| Productnaam | 25*20*1cm het Uiterst dunne Pak van het Gelijs voor Voedsel, Opnieuw te gebruiken Ijsbaksteen voor K |
|---|---|
| Grootte | 25*20*1cm of aangepast |
| OEM | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |