| Grootte | Keur Douane goed |
|---|---|
| Gewicht | 50-100g |
| buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Productnaam | Herbruikbare Cool Cooler Slim Gel Cool Bag Ice Packs Lunch Ice Box voor kinderen |
|---|---|
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm of aangepast |
| Capaciteit | 160ml |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC |
| Maat | kan aangepast worden |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelpoeder |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan aangepast worden |
| Grootte | Kan worden aangepast |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelpoeder |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 19*7*1cm of douane |
|---|---|
| Gewicht | 100g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 16x16x1.4cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| buiten materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; op maat |
| Grootte | 20 x 12 x 3,5 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan aangepast worden |
| Productnaam | Opnieuw te gebruiken Leuke Pe van het Ijspakken van de Bier Koele Zak Plastic Gel Gevulde Ijspakken |
|---|---|
| Grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| Buitenmateriaal | Pe plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Grootte | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 350G |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| formaat | 22*11*1.8cm; 21.8*15*3cm; 23*19*4cm |
|---|---|
| Gewicht | 300g; 600g; 1200g |
| Buitenmateriaal | hdpe plastiek |
| Innerlijke materiaal | Koelgel |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |