| Grootte | 22*14*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 36*21*1,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1100 g |
| Buitenmateriaal | Food grade HDPE harde schaal plastic, BPA vrij |
| Binnenliquild | Verkoelende gel, niet giftig |
| Kleuren | Wit |
| formaat | 15*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g / PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| formaat | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Capaciteit | 200ML |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Warmte- |
| maat | 20*18*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 800g |
| buitenste materiaal | kunststof HDPE |
| Binnen vloeistof | koelende vloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Naam van het product | Blauw Draagbare koelzak IJspak Herbruikbare koelpakjes |
|---|---|
| Grootte | 16.5*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | SAP |
| Grootte | 17.5*9*3.5cm / 19*8*2cm /16.5*7.4*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 500 ml / 350 ml / 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Verkoelende SAP-gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | Vakje die van het de baksteen plastic ijs van de diepvriezermelk het koelere met FDA-certificaat ver |
|---|---|
| Grootte | 20.5*10*5.5 cm |
| Capaciteit | 600ML |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| binnenmateriaal | koelpoeder |