| Naam van het product | Voedselgoedgekeurde lege HDPE-extra grote ijskast koeler flessenmaker |
|---|---|
| Grootte | Op maat |
| Capaciteit | Op maat |
| Buitenmateriaal | HDPE-kunststof van voedingskwaliteit |
| Inwendige materialen | SAP/CMC/PCM |
| Grootte | 52.5*32.8*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 3500g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 32*32*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400g |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 30*30*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1300g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Naam van het product | Het gebruik van een veilig en niet-toxisch herbruikbaar warmte-ijspakket met pcm-faseveranderingsmat |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of op maat |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Inwendige materialen | PCM |
| Productnaam | Pas de veilige en niet-toxische opnieuw te gebruiken pakken van het hitteijs met pcm het materiaal v |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of aangepast |
| OEM | Ja |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | PCM |
| Productnaam | HDPE van het de accumulatorgel van de voedselrang het opnieuw te gebruiken ijskoude koude eutectisch |
|---|---|
| Grootte | 17*9*3 cm of aangepast |
| Capaciteit | 400ml |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC |
| buitengrootte | 15*15*14cm |
|---|---|
| binnengrootte | 14*14*12cm |
| Accessoires | Het koelere pak van de golfvorm |
| Grootte voor ijspak | 14.5*11.5*4.8cm |
| Type | Houd de blikkenkoude van de melkfles |
| Grootte | 19*15*1.8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Naam van het product | Het in het groot pe van de de hitteplaat van 550ml opnieuw te gebruiken eutectische plastic pak van |
|---|---|
| formaat | 20*20*1.5cm of aangepast |
| OEM | Ja |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Innerlijke materiaal | PCM |