| Binnenmateriaal | Polyurethaanschuim |
|---|---|
| Buitenmateriaal | Pp-Plastiek |
| Buitengrootte | 34*24.5*27.5cm |
| Capaciteit | 10L |
| Pu-dikte | 50mm |
| Naam van het product | Vierkante herbruikbare ijszakken voor koelkasten, niet-toxische koeltassen ijspakken voor lunchdozen |
|---|---|
| Grootte | 125 x 125 x 12 mm |
| Capaciteit | 150ML |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 33*11*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 580g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Naam van het product | Ik heb ook geprobeerd twee lege flessen aan te sluiten. |
|---|---|
| Grootte | 23.5*6*3cm of aangepast |
| Capaciteit | 330ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC/PCM |
| Grootte | 31.5*17,5*1,8cm |
|---|---|
| Gewicht | 800 g |
| Buitenmateriaal | Hoogdichtheidspolyethyleen HDPE van levensmiddelenkwaliteit |
| Binnenliquild | SAP-gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 33*11*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 580g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 27 * 2,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 860g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | Poeder |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| Grootte | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | Poeder |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| verpakkingsvorm | Kan aangepast worden |
| Grootte | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | Poeder |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| verpakkingsvorm | Kan aangepast worden |