| Grootte | 25*20*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | blauw |
| Grootte | 25*20*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | blauw |
| Grootte | 32*32*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 27 * 2,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 860g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Maat | 23*19*4cm |
|---|---|
| Gewicht | 1200G |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| innerlijke materiaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Maat | 33,5 x 15,5 x 2,7 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| innerlijke materiaal | verkoelende gel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 33,5 x 15,5 x 2,7 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Naam van het product | 23.5L draagbare Geïsoleerde Roomijs Koelere Doos met -22 Gradenijs |
|---|---|
| Externe dimensie | 45*31*35cm |
| Interne dimensie | 38*23*27cm |
| Capaciteit | 23.5L |
| Gewicht | 2.03kg |
| Productnaam | PCM van de het bierhouder van de faseverandering materiële van de het ijsbaksteen koelere vrije HDPE |
|---|---|
| Grootte | 25*13*8cm |
| Volum | 1500ml |
| Gebruik | Het bier, wijn kan koelere houder |
| Materiaal | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| Naam van het product | PCM-faseveranderingsmateriaal herbruikbare eutectische koude plaat met verschillende toepassingen |
|---|---|
| Grootte | 24.5*24,5*2,5 cm of op maat |
| Capaciteit | 1200Ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Inwendige materialen | SAP/CMC/PCM |