| Grootte | 25x20x3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | douane |
| Grootte | 10 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 100 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | blauw, rood, roze, paars, op maat |
| Productnaam | Hard plastic koeler ijssteen 25 * 15 * 3,5 cm 1000 ml voor koelbox |
|---|---|
| Grootte | 25*15*3.5cm of aangepast |
| Capaciteit | 1000mL |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | PCM faseovergangsmateriaal |
| Grootte | 18,3 x 11,2 x 1,6 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | Grijs, kan aangepast worden |
| Grootte | 35x22x3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| kleuren | Douane |
| formaat | Diameter: 2.5cm Lengte: 20cm |
|---|---|
| Gewicht | 80g/PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| Maat | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| kleuren | Aangepast |
| Grootte | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | Vriendschappelijke Kleurrijke het Ijsblokken van douaneeco voor Koele Dozen100ml Apple Vorm |
|---|---|
| grootte | 10*2cm, 100ml |
| OEM | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 8.2*2cm, 7.5*2.5cm, 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 90g, 90g, 50g |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |