| Grootte | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | douane |
| Grootte | 35x15x3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 1500g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| kleuren | Rood |
| Grootte | 32.5x22.5x2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| kleuren | Douane |
| Grootte | 36x21x1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 1100g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Douane |
| Grootte | 10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 100 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Grootte | 15*9*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 230 g |
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid (HDPE) |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 25 x 20 x 1 cm |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 15*9*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 230 g |
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid (HDPE) |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| formaat | 14.3*7.7*3.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 280g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | blauwe |
| grootte | 25x20x3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Douane |