| Grootte | 22.5x18.5x3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| kleuren | Douane |
| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 100 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Grootte | 8*7.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 85 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Blauw rood, |
| Naam van het product | Custom Hard Plastic Eutectic Cold Plates Blauwe koeler IJskast Voor Koudketen Logistiek |
|---|---|
| Grootte | 26*26*3 cm of aangepast |
| Capaciteit | 1300ML |
| Buitenmateriaal | PE-plastic |
| Inwendige materialen | SAP/CMC/PCM |
| Grootte | 16*16*1.4cm |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 10 × 10 × 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 160g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Grootte | 32.5*24,5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1500g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP Fasewijzigingsmateriaal |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 25*15*3.5 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | afhankelijk van je temperatuur |
| Kleuren | Blauw, kan worden aangepast, de MOQ is 3000pcs |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Grootte | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 550g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | rood |
| Grootte | 25*15*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 550g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| kleuren | Rood |