| Grootte | 14.5*14.8*2.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 370g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Inwendige materialen | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Inwendige materialen | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 17.3*7*4cm |
|---|---|
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Gewicht | 350g |
| Kleur | blauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 10*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 160g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 18*9.5*2.8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Productnaam | Niet - het Giftige Opnieuw te gebruiken Blok van Koude Kettings Eutectische Koude Platen voor Bevror |
|---|---|
| grootte | 26.8*3.8cm, 1500ml |
| Type | Thermisch |
| Gebruik | voedsel, fruit, koude schotels |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 21 x 11,6 x 3,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 600 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 22.5x18.5x3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| kleuren | Douane |