| formaat | 17.2*10.5*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 150 g |
| Buitenmateriaal | Hdpe van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenliquild | sap |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 25*13*8cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400ml |
| buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Type | De rugzak van de moedermelkverzekering |
|---|---|
| Materiaal | Warmte- |
| Ijspak | HDPE het plastiek van de voedselrang |
| Functie | Eco-Friendly |
| Brand name | JS |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 229*168*64 mm |
|---|---|
| Capaciteit | 1200Ml |
| Buitenmateriaal | HDPE van voedingskwaliteit - hard plastic |
| Binnen vloeibaar | Koelpoeder - Superabsorberend polymeer |
| Type | Houd blikken melkflessen koud |
| Naam van het product | Koelzak Lunch IJspakketten, vriezer gelpakket voor koelzakken, lunchdoos |
|---|---|
| Grootte | 125x125x12mm of op maat |
| Capaciteit | 160ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC/PCM |
| Naam van het product | 200 ml niet-toxisch stijf plastic koeler koeler ijspak vriezer ijzelsteen voor lunchzak |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200 ml |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid (HDPE) |
| Binnenliquild | witte container met kleurrijke gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Naam van het product | 20*20*1.5cm vierkante opnieuw te gebruiken harde hdpe het ijspakken van de hitte plastic opslag voor |
|---|---|
| formaat | 20*20*1.5cm of aangepast |
| ODM | welkom |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | het materiaal van de faseverandering |
| Grootte | 34.8*22.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | plastic HDPE |
| Binnenliquild | koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |