| Grootte | 36*21*1,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1100 g |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenliquild | SAP |
| Kleuren | Blauw, wit. |
| Grootte | 25*20*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 800 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | niet-giftige koelvloeistof |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 2400 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 25*20*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 800 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | niet-giftige koelvloeistof |
| Kleuren | Kan aangepast worden |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 2400 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 22*14*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 500g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 19 x 12,5 x 1 cm stuks |
|---|---|
| Gewicht | 200 g / stuk |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Maat | Diameter: 2,5 cm Lengte: 20 cm |
|---|---|
| Gewicht | 80 g / stuk |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Productnaam | Pas Voedsel aan goedkeuren HDPE plastic waterkoeler voor drank het koelen |
|---|---|
| Grootte | 18.5*11.7*3.3cm |
| Capaciteit | 600ml |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |