| Productnaam | FDA-goedgekeurde herbruikbare, stijve, slanke gel-koeler-ijspakketten van voedingskwaliteit voor lun |
|---|---|
| Maat | 14.5*9.8*2cm of aangepast |
| capaciteit | 230ml |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC/PCM |
| Naam van het product | Super absorberend polymeer herbruikbaar koelzak ijspakjes vers voedselpakket voor lunchzak |
|---|---|
| Grootte | 16,5 x 8,8 x 1,5 cm |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | BPA-vrij herbruikbaar hdpe-plastic |
| Inwendige materialen | SAP of CMC |
| Grootte | 21*11,6*3,8 m |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | niet-giftige koelvloeistof |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Productnaam | Draagbare Vouwbare Medische Koele Doos Lichtgewicht het Kamperen Koelere Ijsdoos 25 Liter |
|---|---|
| Buitenmateriaal | De zak van de de stoffendoek van Oxford |
| Binnenmateriaal | Binnenmateriaal |
| Buitengrootte | 45.5*34*35cm |
| Interne grootte | 38*27*25cm |
| Grootte | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 210ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 130 g / stuk |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 210ml |
| buitenste materiaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| Naam van het product | De niet-toxische HDPE plastic 600ml fles van het ijspak voor drank het koelen |
|---|---|
| formaat | 18.5*11.7*3.3cm |
| Capaciteit | 600 ML |
| kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | hdpe plastiek |
| Maat | 3,5 x 3,5 inch |
|---|---|
| Gewicht | 4 ons |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Blauw |
| Maat | 26.8*14.5*2,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1,5 kg |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | Blauw |