| Grootte | 51.5*20.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 2600g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | niet-giftige koelvloeistof |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 64.8*20*4.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 4200g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Blauw, kan aangepast worden. |
| Grootte | 34,8 x 22,4 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800 g - 2000 g |
| Buitenmateriaal | FDA-goedgekeurd HDPE |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw |
| Grootte | 27 * 2,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 860 g |
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 24.5*24.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 1038 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 42.5*29*3cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | afhankelijk van je temperatuur |
| Kleuren | Blauw, kan worden aangepast, de MOQ is 3000pcs |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Grootte | 37.2*21.2*5.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1600g |
| Buitenmateriaal | FDA goedgekeurde HDPE |
| Binnenliquild | Super Absorberend Polymeersap |
| Kleuren | de blauwe kleur, kan aanpassen |
| Grootte | 27 * 2,5 cm |
|---|---|
| Gewicht | 860 g |
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | Kan aangepast worden |
| Size | 43.8*22*3cm |
|---|---|
| Weight | 2400g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inside liquild | Super Absorbent Polymer |
| Colors | Can be customized |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |