| Naam van het product | 350g Hard Shell Plastic Picknick Koeltas Ice Packs Vriezer Ice Bricks |
|---|---|
| Grootte | 16*16*1.4cm |
| Capaciteit | 350 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-kunststof van voedingskwaliteit |
| Inwendige materialen | SAP of CMC |
| Productnaam | Koele Koelere Slanke het Ijspakken van de douane100ml Mooie Kleurrijke Apple Vorm voor Lunchdoos |
|---|---|
| Grootte | 10*2cm, 100ml of aangepast |
| OEM | Ja |
| HS Code | 3824999990 |
| buitenmateriaal | HDPE |
| formaat | 21*10*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 450ml |
| Buitenmateriaal | High-density van de voedselrang polyethyleen |
| Binnenliqulid | Superabsorberende polymeren |
| Type | Warmte- |
| Maat | 17,5 x 4 x 7 cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 G |
| buitenste materiaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeistof | Verkoelende SAP-gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 38.5*29*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP / CMC / PCM |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 29 x 20 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer, CMC, PCM |
| Kleuren | Blauw |
| Grootte | 33*11*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 580g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 32*32*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| formaat | 15*10*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | Koelsap-vloeistof |
| Kleuren | Wit, blauw |
| Grootte | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |