| Buitenmateriaal | HDPE |
|---|---|
| Binnenliquild | Gel |
| Kleuren | Geel |
| Certificaten | FDA-SGS MSDS CPSIA |
| verpakkingstype | karton |
| Productnaam | het harde plastic shell pak van het gelijs voor ventilators |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Gewicht | 400G |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Maat | 3,5 x 3,5 inch |
|---|---|
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| formaat | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Capaciteit | 200ML |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Warmte- |
| Productnaam | Coolers Slim herbruikbare gel Kleine koelkast IJspakketten voor lunchdozen, lunchtassen |
|---|---|
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm |
| Capaciteit | 160ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | SAP/CMC |
| formaat | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Capaciteit | 200ML |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Warmte- |
| Grootte | 7*7*1.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 45G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 70g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 150g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| KLEUREN | Rood |
| Grootte | 12*5.8*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |