| Grootte | 16.5*10.2*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 350G |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 18*14*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 8.2*2cm, 7.5*2.5cm, 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 90g, 90g, 50g |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Grootte | 18*9.5*2.8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 8.2*2cm, 7.5*2.5cm, 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 90g, 90g, 50g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | ROOD |
| Grootte | 16*9.4*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 400G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 8.2*2cm, 7.5*2.5cm, 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 90g, 90g, 50g |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Grootte | 10*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 160g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| formaat | 15*10*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | Koelsap-vloeistof |
| Kleuren | Wit, blauw |
| Grootte | 16,5 x 9,7 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 400G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |