| Productnaam | FDA keurde de Harde Plastic Opnieuw te gebruiken Koude Plaat van het Ijspak met Logo Printed goed |
|---|---|
| grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ML |
| Buitenmateriaal | PE Plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| productnaam | FDA goedgekeurde 230 ml koeltas ijspakken plastic ijsbaksteen voor lunchtas |
|---|---|
| Maat | 14.5*9.8*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 230ml |
| Buitenmateriaal | PE Plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC |
| formaat | 20*12*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 600g |
| Buiten Materiaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen Materiaal | gel koelvloeistof |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| formaat | 21*10*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Buiten Materiaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen Materiaal | gel koelvloeistof |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Maat | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2,4 Ons |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materiaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Productnaam | Aanpassen Vriesblokken Koelzak IJspakketten Voor Lunch Thermische zak |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8,8*1,5 cm of op maat |
| Capaciteit | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | SAP |
| Productnaam | FDA keurt HDPE de Plastic koeler van het ijspak voor het openluchtdrank koelen goed |
|---|---|
| Grootte | 19*15*2.5cm |
| Capaciteit | 600ml |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Productnaam | OEM Plastic Kleurrijk 400g het Ijspak van de Lucht Koeler Ventilator voor de Zomer het Koelen |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Capaciteit | 400ml |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Productnaam | Het koele van het de Pakken Geschikte & Verse Slanke Opnieuw te gebruiken Koelvoedsel van het Zakijs |
|---|---|
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm |
| OEM | Ja |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Pas 200ML slanke herbruikbare koeltas-ijspakketten aan voor koelers ultrasoon lassen |
|---|---|
| Grootte | 16,5 x 8,8 x 1,5 cm |
| Capaciteit | 200ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-kunststof van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | SAP |