| Naam van het product | BPA-vrije voedselopslag Langdurige ijspakken Koeltas IJsstenen SAP-binnenmateriaal |
|---|---|
| Grootte | 16*16*1.4cm |
| Capaciteit | 350ml |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | SAP of CMC |
| Maat | 3,5 x 3,5 inch |
|---|---|
| Gewicht | 4 ons |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Blauw |
| Productnaam | Dubbele gaten Hard Plastic Slim Koeler Fit En Vers IJspakketten Voor Koeler Tas |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | SAP |
| Productnaam | Draagbare Drank die de Geïsoleerde Koelere Opslag van de ZakMoedermelk 6 koelen Flessen |
|---|---|
| Externe dimensie | 22*15*15cmcm |
| Interne Afmeting | 14*14*12cm |
| Gewicht | 100G |
| Binnen | 600ml ijsbaksteen |
| Productnaam | Draagbare Drank die de Geïsoleerde Koelere Opslag van de ZakMoedermelk 6 koelen Flessen |
|---|---|
| Externe dimensie | 15*15*14CM |
| Interne Afmeting | 14*14*12cm |
| Gewicht | 400G |
| Binnen | 380ml ijsbaksteen |
| Productnaam | Opnieuw te gebruiken Leuke Pe van het Ijspakken van de Bier Koele Zak Plastic Gel Gevulde Ijspakken |
|---|---|
| Grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| Buitenmateriaal | Pe plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Productnaam | De niet-toxische HDPE plastic 600ml fles van het ijspak voor drank het koelen |
|---|---|
| Grootte | 18.5*11.7*3.3cm |
| Capaciteit | 600ml |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Productnaam | Van het Ijspakken van de douane de Draagbare Thermische Blauwe Koele Zak Baksteen van het de Lunchij |
|---|---|
| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
| Capaciteit | 100ML |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Maat | 3,5 x 2,8 x 0,5 inch |
|---|---|
| Gewicht | 100 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| formaat | 21*12*4.5cm |
|---|---|
| Capaciteit | 550ML |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang - hard shell plastiek |
| Binnenliqulid | Koelpoeder - Super Absorberend Polymeer |
| Type | Houd de blikkenkoude van de melkfles |