| Grootte | 8*7.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 70g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| formaat | 12*5.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenliquild | Koelvloeistof |
| Kleuren | Aangepast blauw, |
| Grootte | 10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 100G |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | ROOD |
| Grootte | 18.6*10.3cm, 22.5*13.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 250g/500g |
| Buitenmateriaal | Nylon PE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | Lichtblauw, blauw, donkerblauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 9.5*4.5*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 320g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 19.5*12*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 9.5*4.5*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 320g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 150g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| kleuren | Rood |
| Grootte | 17.3*9.6*3.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 450g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| grootte | 10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 100g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |