| Productnaam | HDPE de plastic 400ml van de voedselrang fles van het ijspak voor drank het koelen |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Capaciteit | 400ml |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Productnaam | HDPE de plastic 400ml van de voedselrang fles van het ijspak voor drank het koelen |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Capaciteit | 400ml |
| Kleur | kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Productnaam | Water Gevulde van de de Diepvriezer Koelere Baksteen van Ijspakken het Ijs Koelpakken voor Koelere Z |
|---|---|
| Grootte | 18*10.5*3cm of aangepast |
| OEM | Ja |
| capaciteit | 450ML |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 19 x 12 x 2 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 270ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Grootte | 25*20*1cm; 18.3*11.2*1.6cm; 19*12.5*1cm; kan worden aangepast |
|---|---|
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 19*7*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 100 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Grootte | 19*19*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 290ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| Grootte | 15*10*1 cm |
|---|---|
| Gewicht | 100 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | Koeling SAP vloeistof |
| Kleuren | Blauw wit, |
| Grootte | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 150 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Grootte | 16x16x1.4cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |