| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Capaciteit | 160 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Grootte | 19 x 12 x 2 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 270ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Grootte | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | Koeling SAP vloeistof |
| Kleuren | Blauw wit, |
| Grootte | 18,5 x 17,5 x 1,2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 260 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 18,5 x 17,5 x 1,2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 260 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 17,8 x 12,2 x 1,2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200G |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Gewicht | 160g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Grootte | 12.2*12.2*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 180 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Grootte | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 210ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| Grootte | 19*19*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 290g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | blauw, kan worden aangepast |