| Productnaam | Oude het verwarmen voedselrang om opnieuw te gebruiken hittepakken voor lunch thermische zak |
|---|---|
| Grootte | 23.5*3cm, 1100ml |
| Oem | ja |
| HS Code | 38249999990 |
| Buitenmateriaal | Plastic shell van pp |
| Grootte | kan worden aangepast |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel of poeder |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Productnaam | BPA-vrij herbruikbaar PCM-gelijspak met faseveranderingsmateriaal voor verzending van vaccins |
|---|---|
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
| Volume | 2000ml |
| Gebruik | Bier, wijn kan koeler houder |
| Materiaal | HDPE+SAP/CMC/PCM |
| formaat | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 480 g |
| Buiten Materiaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen Materiaal | gel koelvloeistof |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Productnaam | het harde plastic shell pak van het gelijs voor ventilators |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Gewicht | 400g |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| formaat | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 600g |
| Buiten Materiaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen Materiaal | gel koelvloeistof |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Capaciteit | 160 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Productnaam | Doos van het Ijspakken van het diepvriezergel koelt de Leuke voor Lunch Koelere Zak, OEM Jonge geitj |
|---|---|
| grootte | Aangepast |
| Capaciteit | 160ml |
| OEM | JA |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Herbruikbare duurzame koeltas Ice Slim Lunch Gel Ice Pack voor vers voedsel |
|---|---|
| Maat | 13.3*12.7*1.3cm of aangepast |
| Capaciteit | 160ml |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC |
| formaat | 13.5*13.5*2CM /5.04 *5.04*0.55 duim/elk ijspak |
|---|---|
| Capaciteit | 200 g /pcs/3oz/elk ijspak |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Warmte- |