| Maat | 16x16x1.4cm |
|---|---|
| Gewicht | 350g |
| buiten materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| binnenkant materiaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; op maat |
| Maat | 32*32*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1400G |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 18.6*10.3cm, 22.5*13.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 250g/500g |
| Buitenmateriaal | Nylon PE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | PCM |
| Kleur | Lichtblauw, blauw, donkerblauw; kan worden aangepast |
| Grootte | 25*15*3.5 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | afhankelijk van je temperatuur |
| Kleuren | Blauw, kan worden aangepast, de MOQ is 3000pcs |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA EU |
| Grootte | 8*7.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 70g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 260g |
| Buitenmateriaal | voedselrang pp |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| Grootte | 18,3 x 11,2 x 1,6 cm |
|---|---|
| Gewicht | 320 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Verkoelende SAP-gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 18,3 x 11,2 x 1,6 cm |
|---|---|
| Gewicht | 320 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Verkoelende SAP-gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 36*21*1,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1100 g |
| Buitenmateriaal | Food grade HDPE harde schaal plastic, BPA vrij |
| Binnenliquild | Verkoelende gel, niet giftig |
| Kleuren | Wit |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | Plastic HDPE |
| Binnenliquild | Koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |