| Grootte | 19*19*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 290g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | het blauw, kan zijn customizd |
| Grootte | 19*19*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 290g |
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 130 g / stuk |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Productnaam | De draagbare brijbaby isoleerde koelere de opslagzak van de zakmoedermelk voor 4 flessen |
|---|---|
| Externe dimensie | 15*15*14cm |
| Interne afmeting | 14*14*12cm |
| Gewicht | 400g |
| Binnen | 380ml ijsbaksteen |
| Grootte | 17.3*9,6*3,8 m |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | niet-giftige koelvloeistof |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Grootte | 12.2*12.2*1.2cm 17.8*12.2*1.2cm 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Capaciteit | 130 ml 200 ml 160 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnen vloeibaar | koelgel |
| Type | Thermische |
| Productnaam | De diabetes Draagbare van de de stoffeninsuline van Oxford koelere zakken met kunststof koelere baks |
|---|---|
| Externe dimensie | 22*9.5*5cm |
| Interne dimensie | 19*8*4cm |
| Gewicht | 400g |
| Binnen | 350ml ijsbaksteen |
| Productnaam | Thermische Geïsoleerde het laatst Bevroren het Ijs Koelere Doos van VPU voor Roomijs Lang |
|---|---|
| Externe dimensie | 63x47.5x43cm |
| Interne dimensie | 56.8x41.5x40.2cm |
| Capaciteit | 95L |
| Gewicht | 11Kg |
| Naam van het product | Het gebruik van een veilig en niet-toxisch herbruikbaar warmte-ijspakket met pcm-faseveranderingsmat |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of op maat |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Inwendige materialen | PCM |
| formaat | 15*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g / PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |