| Grootte | 18 x 13 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 450 g / stuks |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Productnaam | Vouwbare en Draagbare de Schouderzak van de Vaccin Koelere Zak |
|---|---|
| Externe dimensie | 45.2*31.7*34.3cm |
| Interne Afmeting | 37.5*23.5*26.2cm |
| Capaciteit | 24L |
| Gewicht | 3kg |
| Type | Vacuüm koelbox |
|---|---|
| Buitenmaat voor EPP-doos | 58*38*54cm |
| Binnenmaat voor EPP-doos | 53*30*47cm |
| Capaciteit voor EPP-doos | 74.7L |
| buitenste materiaal | Oxford-stof |
| Productnaam | Vouwbare en Draagbare de Schouderzak van de Vaccin Koelere Zak |
|---|---|
| Externe dimensie | 45.2*31.7*34.3cm |
| Interne Afmeting | 37.5*23.5*26.2cm |
| Capaciteit | 24L |
| Gewicht | 3kg |
| Productnaam | Geschikte & verse koele het ijspakken van de koelers slanke lunch |
|---|---|
| Materiaal | HDPE plastiek met gel koelvloeistof |
| Grootte | 12.2*12.2*1.2cm |
| Gewicht | 130G |
| Kleur | kan worden aangepast |
| Naam van het product | Plastic Ice Pack, Freezer Gel Pack voor drankkoeling op de wijnrek |
|---|---|
| Grootte | 21*13,5*1,5 of op maat |
| Capaciteit | 560ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC/PCM |
| Productnaam | Geschikte & verse koele het ijspakken van de koelers slanke lunch |
|---|---|
| Materiaal | HDPE plastiek met gel koelvloeistof |
| Grootte | 12.2*12.2*1.2cm |
| Gewicht | 130g |
| Kleur | kan worden aangepast |
| Productnaam | Hoge efficiëntie herbruikbare leuke ijspakjes Bpa-vrij Rode appelvormige ijsstenen voor koelerzakken |
|---|---|
| Grootte | 10*2cm |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Hs-code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | FDA keurde het opnieuw te gebruiken uiterst dunne pak van het koelelementen plastic ijs voor koelere |
|---|---|
| Grootte | 19*15*1.2cm, 260ml |
| HS Code | 38249999990 |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | SAP of CMC |
| Productnaam | De draagbare brijbaby isoleerde koelere de opslagzak van de zakmoedermelk voor 4 flessen |
|---|---|
| Externe dimensie | 15*15*14cm |
| Interne dimensie | 14*14*12cm |
| Gewicht | 400g |
| Binnen | 380ml ijsbaksteen |