| Productnaam | 1100ml om Pcm de Opnieuw te gebruiken Microgolf van Hittepakken voor Huisdieren |
|---|---|
| Maat | 23.5*3cm, 1100ml |
| OEM | JA |
| HS-code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | Plastic shell van pp |
| Productnaam | De grote ronde opnieuw te gebruiken PCM pakken van de de microgolfhitte van de faseverandering mater |
|---|---|
| Grootte | 23.5*3cm, 1100ml |
| Oem | ja |
| HS Code | 3824999999 |
| buitenmateriaal | Plastic shell van pp |
| Naam van het product | FDA Plastic Instant herbruikbare zak ijs koelpak voor voedselopslag voor kamperen en picknicken |
|---|---|
| Grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | PE-plastic |
| Inwendige materialen | SAP |
| Naam van het product | FDA goedgekeurd Plastic Instant Cooling Bag IJspakketten Vriesblokken IJssteen 200ml |
|---|---|
| Grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | PE-plastic |
| Inwendige materialen | SAP |
| Productnaam | De promotiepakken van de Producten Opnieuw te gebruiken Hitte met Pcm het materiaal van de faseveran |
|---|---|
| grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
| OEM | JA |
| Milieuvriendelijk | JA |
| Materiaal | HDPE+heating gel |
| Productnaam | De veilige niet Giftige Pakken van de Microgolf Opnieuw te gebruiken Hitte met MSDS/CPSIA keuren goe |
|---|---|
| Grootte | 13*2.8cm |
| OEM | JA |
| Milieuvriendelijk | JA |
| Materiaal | HDPE+heating gel |
| Productnaam | Het koele van het de Pakken Geschikte & Verse Slanke Opnieuw te gebruiken Koelvoedsel van het Zakijs |
|---|---|
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm |
| OEM | Ja |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | HDPE van de voedselrang Plastic Eutectische Koude Platen met Goedgekeurd Gelsgs |
|---|---|
| Grootte | 22*14*2 cm of aangepast |
| Capaciteit | 500ml |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC |
| Naam van het product | Het in het groot pe van de de hitteplaat van 550ml opnieuw te gebruiken eutectische plastic pak van |
|---|---|
| formaat | 20*20*1.5cm of aangepast |
| OEM | Ja |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Innerlijke materiaal | PCM |
| Productnaam | Niet-toxisch Voedsel Veilig PCM Koelgelpak - keur douane goed |
|---|---|
| Maat | 16.5*8.8*3.5cm |
| Gewicht | 400g |
| Kleur | kan aangepast worden |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |