| Grootte | 15.8*9.5*3.5 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 400ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| Naam van het product | HDPE Plastic 1700ml PCM van de faseverandering Materiële Grote het Ijsdoos van het Ijspak voor Koele |
|---|---|
| Grootte | 39*23*2.5cm of aangepast |
| Capaciteit | 1700ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | Het Materiaal van de faseverandering |
| Productnaam | De grote Opnieuw te gebruiken Blauwe Baksteen van het het Pak Plastic Ijs van het Gelijs met Ce/FDA |
|---|---|
| Grootte | 17.5*11.5*1cm of aangepast |
| Oem | ja |
| Milieuvriendelijk | ja |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Grootte | 18,5 x 17,5 x 1,2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 260g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | Van het de Jonge geitjesijs van de natuurlijke voedingrang Mooie Opnieuw te gebruiken van de het Pak |
|---|---|
| Grootte | 18*2.5cm, 210ml |
| Milieuvriendelijk | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | Vrij hdpe van BPA plastiek |
| Naam van het product | Hard Plastic Picnic Leuke ijszakjes Mini ijszakjes Super Absorberend Polymer |
|---|---|
| Grootte | 5*5cm |
| Milieuvriendelijk | - Jawel. |
| OEM-producten | - Jawel. |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Productnaam | Plastic het Ijsbaksteen van Bpa Vrije 100ML Opnieuw te gebruiken Mini Apple Shape Cute Ice Pakken vo |
|---|---|
| Grootte | 10*2cm, 100ml |
| OEM | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Het verwarmen van van de Pakkenbpa van de Lunch Opnieuw te gebruiken Hitte Vrij Duurzaam Pe Heet Gel |
|---|---|
| Grootte | 30*20*2cm of aangepast |
| OEM | JA |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| binnenmateriaal | 25 graad, 55 graad, 80 graad PCM |
| Maat | 3,5 x 3,5 inch |
|---|---|
| Gewicht | 4 ons |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Blauw |
| Buitenmateriaal | HDPE |
|---|---|
| Binnenliquild | Gel |
| Kleuren | Geel |
| Certificaten | FDA-SGS MSDS CPSIA |
| verpakkingstype | karton |