| Naam van het product | De fabriek past de stoffen materiële Medische koelere dozen van Oxford met VIP paneel aan |
|---|---|
| Externe dimensie | 47*31*36.5cm |
| Interne dimensie | 36*22*25cm |
| Capaciteit | 19.8L |
| Gewicht | 3 kg |
| Grootte | 35*22*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800 g / stuks |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Productnaam | Goedkoopste promotionele draagbare gift gel ice lunch cold pack voor lunchbox |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| OEM | Ja |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | 25 Pakken van de de Microgolfhitte van de Graad Opnieuw te gebruiken Bruikbaarheid voor het Verwarme |
|---|---|
| Grootte | 30*20*2cm of aangepast |
| OEM | JA |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| binnenmateriaal | 25 graad, 55 graad, 80 graad PCM |
| Productnaam | FDA keurde het Niet-toxische Leuke van het het Voedselgebruik van Ijspakken Pak van het het Ijsblok |
|---|---|
| Grootte | 16*2.7cm of aangepast |
| Milieuvriendelijk | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Opnieuw te gebruiken Leuke Pe van het Ijspakken van de Bier Koele Zak Plastic Gel Gevulde Ijspakken |
|---|---|
| Grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| Buitenmateriaal | Pe plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Productnaam | Mini Fit And Fresh Cool Bag Ice Packs Lunch Ice Bricks For Kids Portable Bag |
|---|---|
| Grootte | 12*7.8*2cm |
| Capaciteit | 150ml |
| buitenste materiaal | Vrije hdpe van BPA |
| Binnenmateriaal | Sap |
| Productnaam | Insulinezak, koelere het ijsdoos van het zakvaccin met het Koelen van de Drukembleem van de Ijsbakst |
|---|---|
| Externe dimensie | 19*8.5cm |
| binnenproduct | koelijsbaksteen |
| Totale gewicht | 400g |
| de grootte van de ijsbaksteen | 17.3*7*4cm |
| Naam van het product | Geschikte & verse koele het ijspakken van de koelers slanke lunch |
|---|---|
| Materiaal | HDPE plastiek met gel koelvloeistof |
| formaat | 12.2*12.2*1.2cm; 12.2*12.2*1.4cm; 13.3*12.7*1.3cm |
| Gewicht | 130g; 180g; 160g |
| kleur | Kan worden aangepast |
| Productnaam | Geschikte & verse koele het ijspakken van de koelers slanke lunch |
|---|---|
| Materiaal | HDPE plastiek met gel koelvloeistof |
| Grootte | 12.2*12.2*1.2cm |
| Gewicht | 130g |
| Kleur | Kan worden aangepast |