| Productnaam | Vervoer 100ml om plastic van de het bier koeler houder van de ijsdoos het gelpak voor soorten |
|---|---|
| Grootte | 8.8*2cm, 100ml |
| Type | Thermisch |
| Gebruik | Voedsel |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Productnaam | 210G het Ijspak van draagbare Leuke Kleine Opnieuw te gebruiken de Pakkenhdpe van het Gelijs Kindere |
|---|---|
| Grootte | 18*2.5cm |
| Milieuvriendelijk | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | Vrij hdpe van BPA plastiek |
| Productnaam | Mini van de de diepvriezer leuke voet van de ijs koelere doos van de het stootkussenvorm het ijspakk |
|---|---|
| Grootte | 14*7.5*1cm |
| Capaciteit | 90ml |
| HS Code | 3824999999 |
| Materiaal | HDPE+SAP |
| Type | Vacuüm koelbox |
|---|---|
| Buitenmaat voor EPP-doos | 36*22*25cm |
| Binnenmaat voor EPP-doos | 47*31*36.5cm |
| Capaciteit voor EPP-doos | 19.8L |
| buitenste materiaal | Oxford-stof |
| Productnaam | Eco Vriendschappelijke 1200ml Koelere Eutectische Koude Platen voor het Koelen van Fruit en Voedsel |
|---|---|
| Grootte | 30.8*18.5*4.5cm, 1200ml |
| Type | Thermisch |
| Gebruik | Voedsel, Fruit |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Productnaam | 200 ml capaciteit herbruikbare vriezer koelkast ijsverpakkingen Bpa gratis voedselkwaliteit SGS-cert |
|---|---|
| Grootte | 17,8 x 12,2 x 1,4 cm |
| Capaciteit | 200 ml |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Naam van het product | 250 ml 2C - 8C PCM Soft Gel IJspakket voor het transport van vaccin-insuline |
|---|---|
| Grootte | 180,6 x 10,3 cm,22.5 x 13,5 cm |
| Capaciteit | 250 ml, 500 ml |
| Buitenmateriaal | Nylon-PE |
| Inwendige materialen | PCM |
| Type | Vacuüm koelere doos |
|---|---|
| Buitengrootte voor EVP-doos | 36*22*25cm |
| Intergrootte voor EVP-doos | 47*31*36.5cm |
| Capaciteit voor EVP-doos | 19.8L |
| Buitenmateriaal | de stof van Oxford |
| productnaam | 200 ml capaciteit herbruikbare diepvriespakketten Bpa-vrij Food Grade SGS-certificaten |
|---|---|
| Maat | 17,8 x 12,2 x 1,4 cm |
| Capaciteit | 200ml |
| OEM | ja |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Productnaam | 150 ml mini kleurrijke voedselijspakketten voor koelers Langdurige koeltas ijspakketten |
|---|---|
| Grootte | 12*7.8*2cm |
| Capaciteit | 150ML |
| Buitenmateriaal | Vrije hdpe van BPA |
| Binnenmateriaal | SAP |