| Productnaam | Water Gevulde van de de Diepvriezer Koelere Baksteen van Ijspakken het Ijs Koelpakken voor Koelere Z |
|---|---|
| Grootte | 18*10.5*3cm of aangepast |
| OEM | Ja |
| capaciteit | 450ML |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | In het groot 6.4*1.5cm Mini van het het Gelijs van BPA Vrije Ronde Koude het Pakhouder voor Bierkoel |
|---|---|
| Grootte | 6.4*1.5cm, 45ml |
| Type | Thermisch |
| Gebruik | Bier, Wijn, Drank |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Type | 700 Oxford stof isoleerde Koelste Koele ijsdoos voor medisch vaccinvervoer |
|---|---|
| Buitengrootte | 46*30.5*35cm |
| Capaciteit | 24L |
| Gebruikt voor | Voor blikken, voedsel, geneeskunde, vaccin |
| Toebehoren | Gelpakken |
| Productnaam | 2-8 de controle koude keten van C de Medische Koelere Doos Bij lage temperatuur van Pu-VIP |
|---|---|
| Externe dimensie | 38.2*38.2*38.2cm |
| Interne afmeting | 30*30*30cm |
| Capaciteit | 27L |
| Gewicht | 2.03kg |
| Naam van het product | Koelzak IJspakketten Gel Koud PCM Faseveranderingsmateriaal voor koelzakken / dozen |
|---|---|
| Grootte | 23.5*6*3cm of aangepast |
| Capaciteit | 330ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Inwendige materialen | SAP/CMC/PCM |
| Naam van het product | 200ML plastic herbruikbare koeltas Ice Packs vriezer Cold Packs met meerdere kleuren vloeistof |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | Superabsorberend polymeer |
| Productnaam | Pas 200ML slanke herbruikbare koeltas-ijspakketten aan voor koelers ultrasoon lassen |
|---|---|
| Grootte | 16,5 x 8,8 x 1,5 cm |
| Capaciteit | 200ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-kunststof van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Grootte | 16*16*1.4cm |
|---|---|
| Gewicht | 350 g |
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | kan worden aangepast |
| Productnaam | De plastic Diepvriezer van de Voedselrang om van het de Houdersgel van het Vormbier het Pak van de h |
|---|---|
| Grootte | 8.8*2cm, 100ml |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| OEM | Ja |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Pakt het douane300ml Draagbare Leuke Ijs Diepvriezerpakken voor Lunchdozen en Koelere Zakken in |
|---|---|
| Grootte | 16*2.7cm, 300ml |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| HS Code | 3824999999 |
| buitenste materiaal | HDPE |