| Productnaam | Vrije Harde Shell HDPE Plastic 200Ml van BPA koelt Bakstenen van het de Pakken de Koelere Ijs van he |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Productnaam | FDA keurde de Harde Plastic Opnieuw te gebruiken Koude Plaat van het Ijspak met Logo Printed goed |
|---|---|
| grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ML |
| Buitenmateriaal | PE Plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Productnaam | Pas van het de diepvriezer koelere ijs van het ijssubstituut het pakijsbaksteen voor koele zak aan |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ML |
| Oem | ja |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | OEM koeler het ijs koeler pak van de bpa vrij opnieuw te gebruiken lunch met eutectische plaat voor |
|---|---|
| Grootte | 14.5*9.8*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 230ml |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Productnaam | Van de de jonge geitjes mini koel zak van de golfvorm draagbaar opnieuw te gebruiken het ijs koeler |
|---|---|
| Grootte | 16.5*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC |
| Naam van het product | Voedselvriendelijke stijve kunststof herbruikbare ijsblokken, koelzak ijspakketten voor lunchdoos |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2 cm |
| Capaciteit | 200 ml |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Herbruikbare ijspakken met twee gaten voor koelers, niet-toxisch koeltasijspak voor lunchbox |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| OEM | Ja |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Type | 700 Oxford stof isoleerde Koelste Koele ijsdoos voor medisch vaccinvervoer |
|---|---|
| Buitengrootte | 46*30.5*35cm |
| Capaciteit | 24L |
| Gebruikt voor | Voor blikken, voedsel, geneeskunde, vaccin |
| Toebehoren | Gelpakken |
| Productnaam | Shell van de voedselrang 350g harde plastic koele koelere slanke het ijspakken van de ijsdoos voor p |
|---|---|
| Grootte | 16*16*1.4cm |
| Capaciteit | 350ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP of CMC |
| Productnaam | Van het de Diepvriezergel van BPA Vrije Opnieuw te gebruiken Koele Koelere het Ijspakken voor Lunchz |
|---|---|
| Grootte | 16*16*1.4cm |
| Capaciteit | 350ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP of CMC |