| Productnaam | 200ML opnieuw te gebruiken van het Ijspakken van Bpa van Diepvriezerpakken Vrije Koude het Voedselra |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.4cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ML |
| Oem | ja |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | HDPE Materiële Water Gevulde het Ijspakken van SAP voor Koelere Zakken |
|---|---|
| Grootte | 18*10.5*3cm of aangepast |
| OEM | JA |
| Capaciteit | 450ml |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 14,5 * 11,5 * 4,8 cm of aangepast |
|---|---|
| Capaciteit | 380ml |
| Type | Thermisch |
| Kleur | ROOD BLAUW GEEL |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Naam van het product | Draagbare HDPE-bierhouderkoeler met koelgel voor buitenactiviteiten |
|---|---|
| Grootte | 5.8*2.4cm, 60 ml |
| Type | Geïsoleerd |
| Gebruik | bier |
| Materiaal | HDPE+cooling gel SAP |
| Naam van het product | Herbruikbare Eutectische Koude Platen Grote Vriezerblokken Voor Bevroren Ijs |
|---|---|
| Grootte | 20*18*3 cm of aangepast |
| Capaciteit | 800ml |
| Buitenmateriaal | PE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| productnaam | De plastic eutectische koude baksteen van het platenijs voor voedsel oud vervoer |
|---|---|
| Grootte | 16.3*9.5*3.8 cm |
| Capaciteit | 400ML |
| Buitenmateriaal | Vrij hdpe van BPA plastiek |
| Binnenmateriaal | Super absorberend polymeer |
| Productnaam | Het hete koude harde shell hdpe plastic dierlijke koelere pak van de vorm leuke diepvriezer voor lun |
|---|---|
| Grootte | 16*2.7cm, 300ml |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Productnaam | Draagbare herbruikbare bierhouder koeler ijssteen 90 ml super absorberend polymeer |
|---|---|
| Grootte | 20*2,5 cm of op maat |
| Milieuvriendelijk | - Ja, dat klopt. |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Grootte | 19 x 12 x 2 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 270ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Productnaam | Eco Vriendschappelijke 1200ml Koelere Eutectische Koude Platen voor het Koelen van Fruit en Voedsel |
|---|---|
| Grootte | 30.8*18.5*4.5cm, 1200ml |
| Type | Thermisch |
| Gebruik | Voedsel, Fruit |
| buitenste materiaal | HDPE |