| Productnaam | De harders koelen het koelere substituut van het lunchpakijs voor thermische zak met het koelen van |
|---|---|
| Grootte | 15*9*2cm, 220ml |
| Capaciteit | 220ml |
| Buitenmateriaal | Vrij hdpe van BPA plastiek |
| binnenmateriaal | SAP die gel koelen |
| Productnaam | OEM 220ml koelere de doos blauwe ijskoude pak van het bpa koelt het vrije harde plastic gel voor jon |
|---|---|
| Grootte | 15*9*2cm, 220ml |
| OEM | Ja |
| Buitenmateriaal | Vrij hdpe van BPA plastiek |
| binnenmateriaal | SAP die gel koelen |
| Productnaam | HDPE de Super Houder van Mini Insulated Beer Can Cooler met Rubberring |
|---|---|
| Grootte | 6.4*1.5cm, 45ml |
| Type | Geïsoleerd |
| Gebruik | bier |
| Materiaal | HDPE+cooling gel SAP |
| Productnaam | 2-8 de controle koude keten van C de Medische Koelere Doos Bij lage temperatuur van Pu-VIP |
|---|---|
| Externe dimensie | 38.2*38.2*38.2cm |
| Interne dimensie | 30*30*30cm |
| Capaciteit | 27L |
| Gewicht | 2.03kg |
| Grootte | 19*7*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 100 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Capaciteit | 160 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Grootte | 20*18*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 800g |
| Buitenmateriaal | plastic HDPE |
| Binnenliquild | koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | 16.5*7.4*2cm het Onmiddellijke Koele van het de Pakkenijs van het Zakijs van het het Gelpak Opnieuw |
|---|---|
| grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ML |
| Buitenmateriaal | PE Plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Grootte | 26.5*9.7*4.2cm of aangepast |
|---|---|
| Capaciteit | 650ml |
| Type | Thermisch |
| Kleur | ROOD BLAUW GEEL |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Productnaam | Vakje die van het de baksteen plastic ijs van de diepvriezermelk het koelere met FDA-certificaat ver |
|---|---|
| Grootte | 20.5*10*5.5 cm |
| Capaciteit | 600ML |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| binnenmateriaal | koelpoeder |