| Grootte | 33.5*15.5*2.7cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Gewicht | 7500g |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Blauw; kan zijn customizd |
| Grootte | 62*42*3.4 cm |
|---|---|
| Gewicht | 7500g |
| buitenste materiaal | HDPE-kunststof |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Blauw; kan worden aangepast |
| Productnaam | De grote Vouwbare Koelere Doos van de Omzetisolatie voor het Vaccin van het Vervoerbloed |
|---|---|
| Buitenmateriaal | De zak van de de stoffendoek van Oxford |
| binnenmateriaal | binnenmateriaal |
| Buitengrootte | 1060*770*710mm |
| Interne grootte | 930*640*580mm |
| Productnaam | Pas van het de diepvriezer koelere ijs van het ijssubstituut het pakijsbaksteen voor koele zak aan |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ML |
| Oem | ja |
| buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Pakt het douane300ml Draagbare Leuke Ijs Diepvriezerpakken voor Lunchdozen en Koelere Zakken in |
|---|---|
| Grootte | 16*2.7cm, 300ml |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| HS Code | 3824999999 |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Productnaam | OEM 220ml koelere de doos blauwe ijskoude pak van het bpa koelt het vrije harde plastic gel voor jon |
|---|---|
| Grootte | 15*9*2cm, 220ml |
| OEM | Ja |
| Buitenmateriaal | Vrij hdpe van BPA plastiek |
| binnenmateriaal | SAP die gel koelen |
| Grootte | 20*18*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 800g |
| Buitenmateriaal | plastic HDPE |
| Binnenliquild | koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | Goedkoopste promotionele draagbare gift gel ice lunch cold pack voor lunchbox |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| OEM | Ja |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Opnieuw te gebruiken Langdurige Koude Diepvriezerpakken voor Koeler, Lunchzakken, Koelere Rugzakken |
|---|---|
| Grootte | 22.5*13.5cm of aangepast |
| OEM | JA |
| Capaciteit | 500ml |
| Buitenmateriaal | HDPE |