| Naam van het product | Ik heb ook geprobeerd twee lege flessen aan te sluiten. |
|---|---|
| Grootte | 23.5*6*3cm of aangepast |
| Capaciteit | 330ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Inwendige materialen | SAP/CMC/PCM |
| Grootte | 15*10*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | koelgel |
| Kleuren | Wit Rood Geel Blauw |
| formaat | 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 45g/PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | sap |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 130 g / stuk |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Productnaam | OEM/ODM Dunne het Ijspakken van Bento Ice Lunch Chillers Ultra van de Voedselrang voor Jonge geitjes |
|---|---|
| Grootte | 17.2*10.5*1cm |
| Capaciteit | 150ml |
| Buitenmateriaal | opnieuw te gebruiken HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP of CMC of PCM |
| formaat | 13.5*13.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g / PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | Food grade HDPE harde schaal plastic, BPA vrij |
| Binnenliquild | Verkoelende gel, niet giftig |
| Kleuren | wit |
| buitengrootte | 15*15*14cm |
|---|---|
| binnengrootte | 14*14*12cm |
| Accessoires | Het koelere pak van de golfvorm |
| Grootte voor ijspak | 14.5*11.5*4.8cm |
| Type | Houd de blikkenkoude van de melkfles |
| buitengrootte | 15*15*14cm |
|---|---|
| binnengrootte | 14*14*12cm |
| Accessoires | Het koelere pak van de golfvorm |
| Grootte voor ijspak | 14.5*11.5*4.8cm |
| Type | Houd de blikkenkoude van de melkfles |
| Buiten maat | 15*15*14cm |
|---|---|
| Binnenmaat | 14*14*12cm |
| Toebehoren | Golfvormig koelpakket |
| Maat voor ijspak | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
| Type | Houd blikken melkflessen koud |