| Grootte | 8.2*2cm, 7.5*2.5cm, 6.4*1.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 90g, 90g, 50g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Grootte | 8*7.5*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 70g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 15*9*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 230 g |
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid (HDPE) |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Maat | 17,5 x 4 x 7 cm |
|---|---|
| Gewicht | 400 G |
| buitenste materiaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeistof | Verkoelende SAP-gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | Cool Coolers Slanke herbruikbare gelijsverpakkingen voor lunchboxen, lunchtassen |
|---|---|
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm of aangepast |
| Capaciteit | 160ml |
| buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | SAP/CMC |
| Productnaam | Geschikte & verse koele het ijspakken van de koelers slanke lunch |
|---|---|
| Materiaal | HDPE plastiek met gel koelvloeistof |
| Grootte | 12.2*12.2*1.2cm |
| Gewicht | 130G |
| Kleur | kan worden aangepast |
| Grootte | 8*7.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 70g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Inwendige materialen | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Productnaam | Coolers Slim herbruikbare gel Kleine koelkast IJspakketten voor lunchdozen, lunchtassen |
|---|---|
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm |
| Capaciteit | 160ml |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | SAP/CMC |
| Productnaam | Van het de Jonge geitjesijs van de natuurlijke voedingrang Mooie Opnieuw te gebruiken van de het Pak |
|---|---|
| Grootte | 18*2.5cm, 210ml |
| Milieuvriendelijk | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | Vrij hdpe van BPA plastiek |