| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 100 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Rood |
| Maat | Diameter: 2,5 cm Lengte: 20 cm |
|---|---|
| Gewicht | 80 g / stuk |
| buitenste materiaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnen vloeistof | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| formaat | 15*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buiten Materiaal | hdpe plastiek |
| Binnen Materiaal | Gel |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 15*10*2 cm/st |
|---|---|
| Gewicht | 200 g / stuk |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| formaat | 13.5*13.5*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g / PCs |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUWE ROOD EN ANDEREN |
| Gewicht | 100 g |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | Rood, op maat. |
| Certificaten | FDA SGS MSDS CPSIA CE |
| Grootte | 16.5*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 10 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 100 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | blauw, rood, roze, paars, op maat |
| Grootte | 31*28.5*3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 2000g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| formaat | 15*10*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| Buiten Materiaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen Materiaal | gel koelvloeistof |
| kleur | Op maat |