| Grootte | 19 x 12 x 2 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 270ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Grootte | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 200 g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | Koeling SAP vloeistof |
| Kleuren | Blauw wit, |
| Grootte | 18,3 x 11,2 x 1,6 cm |
|---|---|
| Gewicht | 320 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Verkoelende SAP-gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | Opnieuw te gebruiken Langdurige Koude Diepvriezerpakken voor Koeler, Lunchzakken, Koelere Rugzakken |
|---|---|
| Grootte | 22.5*13.5cm of aangepast |
| OEM | JA |
| Capaciteit | 500ml |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Grootte | 18,3 x 11,2 x 1,6 cm |
|---|---|
| Gewicht | 320 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Verkoelende SAP-gel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 19*7*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 100 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Grootte | 18*18*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 21 x 11,6 x 3,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 600 g |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenliquild | Koelkoelmiddel |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Maat | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| innerlijke materiaal | Poeder |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Verpakkingstype | Kan aangepast worden |
| formaat | 14.3*7.7*3.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 280g |
| Buitenmateriaal | milieuhdpe materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | blauwe |