| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Grootte | 20 x 12 x 3,5 cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan aangepast worden |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Grootte | 12.2*12.2*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 180G |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 32.5*22.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Binnenliquild | SAP CMC PCM |
| Kleuren | Blauw |
| formaat | 17.2*10.5*1cm |
|---|---|
| Gewicht | 150 g |
| Buitenmateriaal | Hdpe van de voedselrang hard plastiek |
| Binnenliquild | sap |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast |
| Grootte | 14.3*7.7*3.8cm;17.3*9.8*3.8cm;21*11.6*3.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 280g, 450g, 650g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| formaat | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Innerlijke materiaal | Koelgel |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 16,5 x 9,7 x 3 cm |
|---|---|
| Gewicht | 400G |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |