| Grootte | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
|---|---|
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Soort verpakking | Kan worden aangepast |
| Grootte | Kan worden aangepast |
|---|---|
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel of poeder |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 30*20*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000 g |
| Buitenmateriaal | Food grade HDPE harde schaal plastic, BPA vrij |
| Binnenliquild | Verkoelende gel, niet giftig |
| Kleuren | Wit |
| Grootte | diameter: 21.5cm, dikte: 2.5cm |
|---|---|
| Capaciteit | 730ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | +55 c-het verwarmen materiaal |
| Type | Thermisch |
| Grootte | diameter: 21.5cm, dikte: 2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 730g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen vloeistof | verwarmend gel |
| Kleuren | Het blauw, kan worden aangepast, is MOQ 3000pcs |
| Grootte | kan worden aangepast |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel of poeder |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | Poeder |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Productnaam | FDA keurde de harde plastic opnieuw te gebruiken koude die plaat van het ijspak met embleem goed voo |
|---|---|
| Grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ML |
| buitenmateriaal | PE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Grootte | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | poeder |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |