| Grootte | 25*20*1cm; 18.3*11.2*1.6cm; 19*12.5*1cm; kan worden aangepast |
|---|---|
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 16,8 x 8,8 x 1,8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200G |
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Grootte | 25,8 * 19,2 * 3,8 cm; 20*16.6*3.8 cm; 15.7*10.3*3.8 cm |
|---|---|
| Gewicht | 1000g, 750g, 350g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 210ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| Grootte | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | Poeder |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| Grootte | 17,8 x 12,2 x 1,2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200G |
| buiten materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; op maat |
| Grootte | 33*11*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 580g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Grootte | 33*11*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 580g |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Specificatie | 13.5*13.5*2cm, 200g |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| Grootte | 17.2*10.5*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 130ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |