| Grootte | 12*7.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 150g |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| KLEUREN | Rood |
| Productnaam | Shell van de voedselrang 350g harde plastic koele koelere slanke het ijspakken van de ijsdoos voor p |
|---|---|
| Grootte | 16*16*1.4cm |
| Capaciteit | 350ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP of CMC |
| Grootte | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Gewicht | 200g |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Naam van het product | Koelzak IJspakketten Gel Koud PCM Faseveranderingsmateriaal voor koelzakken / dozen |
|---|---|
| Grootte | 23.5*6*3cm of aangepast |
| Capaciteit | 330ml |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Inwendige materialen | SAP/CMC/PCM |
| Grootte | 33*11*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 580g |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | doorzichtig wit met blauwe vloeistof; kan worden aangepast |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Specificatie | 13.5*13.5*2cm, 200g |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | koelgel |
| Kleur | Kan aangepast worden |