| Productnaam | Van het Ijspakken van de douane de Draagbare Thermische Blauwe Koele Zak Baksteen van het de Lunchij |
|---|---|
| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
| Capaciteit | 100ML |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm |
|---|---|
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Grootte | 21.7*15.8*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 550g |
| buitenste materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | verkoelende gel |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 21.5*14.5*2.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 650g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | Kan zijn customizd |
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm |
|---|---|
| Capaciteit | 160 ml |
| Buitenmateriaal | HDPE harde schaal van voedingskwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Verkoelende gel (SAP) |
| Type | Thermische |
| Grootte | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | Poeder |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |
| Grootte | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 210ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 130 g / stuk |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Grootte | 21*10*5.2cm |
|---|---|
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | kan worden aangepast |