| formaat | 21*10*3.5cm |
|---|---|
| Gewicht | 450 g |
| Buiten Materiaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen Materiaal | gel koelvloeistof |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |
| Grootte | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Gewicht | 7500g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenliquild | Koelgel |
| Kleuren | Blauw wit, |
| Productnaam | Het koele van het de Pakken Geschikte & Verse Slanke Opnieuw te gebruiken Koelvoedsel van het Zakijs |
|---|---|
| Grootte | 13.3*12.7*1.3cm |
| OEM | Ja |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Naam van het product | Hard Plastic Picnic Leuke ijszakjes Mini ijszakjes Super Absorberend Polymer |
|---|---|
| Grootte | 5*5cm |
| Milieuvriendelijk | - Jawel. |
| OEM-producten | - Jawel. |
| Buitenmateriaal | hard HDPE plastiek |
| Grootte | 19*12.5*1cm |
|---|---|
| Capaciteit | 210ml |
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang harde shell |
| Binnenliqulid | Koelgel (SAP) |
| Type | Thermisch |
| Naam van het product | Voedselvriendelijke stijve kunststof herbruikbare ijsblokken, koelzak ijspakketten voor lunchdoos |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2 cm |
| Capaciteit | 200 ml |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Geschikte & verse koele het ijspakken van de koelers slanke lunch |
|---|---|
| Materiaal | HDPE plastiek met gel koelvloeistof |
| Grootte | 12.2*12.2*1.2cm |
| Gewicht | 130g |
| Kleur | kan worden aangepast |
| Productnaam | Hoge efficiëntie herbruikbare leuke ijspakjes Bpa-vrij Rode appelvormige ijsstenen voor koelerzakken |
|---|---|
| Grootte | 10*2cm |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| Hs-code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Opnieuw te gebruiken Leuke Pe van het Ijspakken van de Bier Koele Zak Plastic Gel Gevulde Ijspakken |
|---|---|
| Grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| Buitenmateriaal | Pe plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Productnaam | Van het Ijspakken van de douane de Draagbare Thermische Blauwe Koele Zak Baksteen van het de Lunchij |
|---|---|
| Grootte | 10,8 x 5,8 x 2 cm |
| Capaciteit | 100ML |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | SAP |