| Productnaam | SGS keurde pak van het het gel koelere ijs van de voedselrang het uiterst dunne met het koelen gel b |
|---|---|
| Grootte | 19*15*1.2cm |
| Capaciteit | 260ml |
| buitenmateriaal | opnieuw te gebruiken HDPE plastiek |
| binnenmateriaal | SAP of CMC of PCM |
| Productnaam | FDA keurt HDPE de Plastic koeler van het ijspak voor het openluchtdrank koelen goed |
|---|---|
| Grootte | 19*15*2.5cm |
| Capaciteit | 600ml |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Naam van het product | 2C - 8C Duurzame, hoogwaardige, diepgevroren medische ijskap voor geneesmiddelen |
|---|---|
| Grootte | 180,6 x 10,3 cm,22.5 x 13,5 cm |
| Capaciteit | 250 ml, 500 ml |
| Buitenmateriaal | Nylon-PE |
| Inwendige materialen | PCM |
| Productnaam | Herbruikbare duurzame koeltas Ice Slim Lunch Gel Ice Pack voor vers voedsel |
|---|---|
| Maat | 13.3*12.7*1.3cm of aangepast |
| Capaciteit | 160ml |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP/CMC |
| Grootte | 15*9*2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 230 g |
| Buitenmateriaal | Polyethyleen met een hoge dichtheid (HDPE) |
| Binnenliquild | Superabsorberend polymeer |
| Kleuren | blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | Aanpassen Vriesblokken Koelzak IJspakketten Voor Lunch Thermische zak |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8,8*1,5 cm of op maat |
| Capaciteit | 200 g |
| Buitenmateriaal | HDPE voor levensmiddelen |
| Inwendige materialen | SAP |
| Productnaam | Het promotie Draagbare van het de Zakijs van het Giftgel Koele Koude compres van de de Pakkenlunch v |
|---|---|
| Grootte | 17.8*12.2*1.2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| OEM | Ja |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Buiten maat | 15*15*14cm |
|---|---|
| Binnenmaat | 14*14*12cm |
| Toebehoren | Golfvormig koelpakket |
| Maat voor ijspak | 14,5 x 11,5 x 4,8 cm |
| Type | Houd blikken melkflessen koud |
| Grootte | 17,8 x 12,2 x 1,2 cm |
|---|---|
| Gewicht | 200G |
| buiten materiaal | HDPE van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | gel koelvloeistof |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; op maat |
| formaat | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 480 g |
| Buiten Materiaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen Materiaal | gel koelvloeistof |
| kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; douane |