| Grootte | 24.5*19*2cm |
|---|---|
| Gewicht | 800 g/pcs |
| Buitenmateriaal | milieu HDPE-materialen |
| Binnenliquild | SAP CMC |
| Kleuren | BLAUW ROOD EN ANDEREN |
| Productnaam | 16.5*7.4*2cm het Onmiddellijke Koele van het de Pakkenijs van het Zakijs van het het Gelpak Opnieuw |
|---|---|
| grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ML |
| Buitenmateriaal | PE Plastiek |
| Binnenmateriaal | SAP |
| Grootte | 14.5*11.5*4.8cm |
|---|---|
| buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenmateriaal | koelgel |
| Kleur | transparant wit met blauwe vloeistof; kan zijn customizd |
| Verpakkingstype | Kan worden aangepast |
| Grootte | 62*42*3.4cm |
|---|---|
| Gewicht | 7500g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnen vloeistof | koelgel |
| kleuren | Blauw wit, |
| Productnaam | Vrije Harde Shell HDPE Plastic 200Ml van BPA koelt Bakstenen van het de Pakken de Koelere Ijs van he |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Productnaam | Uiterst dunne het Ijspakken van Eco Vriendschappelijke Koele Koelers voor Voedsel/Bier 15cm X 10cm X |
|---|---|
| Grootte | 15*10*1cm of aangepast |
| OEM | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | Super Absorberende van het Ijspakken van de Polymeer Koele Zak de Diepvriezerkoude compressen 200ML |
|---|---|
| Grootte | 15*10*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200ml |
| buitenste materiaal | HDPE |
| Binnenmateriaal | Superabsorberend polymeer |
| Grootte | 21*10*5.2 cm |
|---|---|
| Capaciteit | 110g |
| Buitenmateriaal | Hdpe met harde schil van levensmiddelenkwaliteit |
| Binnen vloeibaar | Poeder |
| Type | Thermische |
| Naam van het product | FDA goedgekeurd Plastic Instant Cooling Bag IJspakketten Vriesblokken IJssteen 200ml |
|---|---|
| Grootte | 16.5*7.4*2cm of aangepast |
| Capaciteit | 200 ml |
| Buitenmateriaal | PE-plastic |
| Inwendige materialen | SAP |
| Naam van het product | BPA-vrije voedselopslag Langdurige ijspakken Koeltas IJsstenen SAP-binnenmateriaal |
|---|---|
| Grootte | 16*16*1.4cm |
| Capaciteit | 350ml |
| Buitenmateriaal | HDPE hard plastic van voedingskwaliteit |
| Binnenmateriaal | SAP of CMC |