| Grootte | 34.8*22.5*3cm |
|---|---|
| Gewicht | 1800g |
| Buitenmateriaal | plastic HDPE |
| Binnenliquild | koelvloeistof |
| Kleuren | wit, blauw, kan worden aangepast |
| Productnaam | Pas leuke dierlijke vrije opnieuw te gebruiken duurzame koelere het ijspakken van vormbpa voor kinde |
|---|---|
| grootte | 18*2.5cm |
| Milieuvriendelijk | JA |
| HS Code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE |
| Productnaam | De uiterst dunne Opnieuw te gebruiken Blauwe Baksteen van het het Pak Plastic Ijs van het Gelijs met |
|---|---|
| Grootte | 17.5*11.5*1cm of aangepast |
| OEM | Ja |
| Milieuvriendelijk | Ja |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| Naam van het product | OEM het Opnieuw te gebruiken Pak van het de Baksteen Uiterst dunne Ijs van het Lunch Koelere Ijs met |
|---|---|
| Grootte | 19*12.5*1cm of aangepast |
| OEM-producten | - Ja, dat klopt. |
| HS-code | 3824999999 |
| Buitenmateriaal | HDPE-plastic |
| Productnaam | Geschikte & verse koele het ijspakken van de koelers slanke lunch |
|---|---|
| Materiaal | HDPE plastiek met gel koelvloeistof |
| Grootte | 12.2*12.2*1.2cm |
| Gewicht | 130g |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Productnaam | De niet-toxische HDPE plastic 600ml fles van het ijspak voor drank het koelen |
|---|---|
| Grootte | 18.5*11.7*3.3cm |
| Capaciteit | 600ml |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Productnaam | het harde plastic shell pak van het gelijs voor ventilators |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Gewicht | 400G |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |
| Productnaam | het harde plastic shell pak van het gelijs voor ventilators |
|---|---|
| Grootte | 16.5*8.8*3.5cm |
| Gewicht | 400G |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE Plastiek |
| formaat | 22*11*1.8cm |
|---|---|
| Gewicht | 300g |
| Buitenmateriaal | HDPE van de voedselrang |
| Binnenliquild | Koelgel |
| Kleuren | blauwe |
| Productnaam | De niet-toxische HDPE plastic 600ml fles van het ijspak voor drank het koelen |
|---|---|
| Grootte | 18.5*11.7*3.3cm |
| Capaciteit | 600ml |
| Kleur | Kan worden aangepast |
| Buitenmateriaal | HDPE plastiek |